Alethea

...kryształowa wyspa


#1 2009-07-16 23:41:51

Kath

Użytkownik

Punktów :   

takie przemyślenia

Doszłam do wniosku, biorąc wcześniej pod uwagę stopień waszego zaangażowania i aktywności, że będę pisać i robić tu rzeczy nie pytając was wcześniej o zdanie, bo i tak jest duże prawdopodobieństwo, że się go nie doczekam.

Nic w przyrodzie nie zginie - wszelkie tematy "skasowane" trafiają do tematowego raju, ale zawsze na wyraźną prośbę któregokolwiek z was będę mogła go wyciągnąć. Tam jest np. urwana sesja rekreacyjna Pain-Kotwica-Kath. Tam trafią również tematy, na które nie uzyskam od was odpowiedzi przez cały tydzień.

Dziękuję za uwagę, sprzeciwy proszę zamieszczać poniżej.

Offline

 

#2 2009-07-25 21:20:50

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: takie przemyślenia

Przedwczoraj dołączyła do nas nowa koleżanka Yula. Nie cierpi ona na nadmiar wolnego czasu, ale liczę na to, że bardzo dobrze będzie nam się razem grało

Jeśli ktoś znalazłby chętnych do pojawienia się na forum proszę o wiadomość - na razie rejestracja jest zablokowana.

Offline

 

#3 2009-08-08 23:07:03

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: takie przemyślenia

cóż. Jeśli nie zdarzy się cud - to całe forum powędruje do forumowego raju. A baardzo skutecznie mnie przekonujecie do takiej decyzji.

Sesja jak sesje. To, co dzieje się na forum nie zależy tylko ode mnie, ba nawet nie powinno, bo to nie MOJE tylko NASZE forum. Przynajmniej takie było założenie.

Offline

 

#4 2009-08-09 21:42:56

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: takie przemyślenia

NC

Offline

 

#5 2009-08-10 10:07:59

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: takie przemyślenia

No cóż Kath cierpliwości , jak już wcześniej powiedziałam nie każdy dysponuje obecnie, aż takim nadmiarem wolnego czasu co Ty( czytaj-wakacje ) , co poniektórzy z nas chodzą do pracy - a co za tym idzie ogólne zmęczenie organizmu i psychiki po powrocie , jak i niechęć do czegokolwiek innego, jak tylko do wypoczynku . Inni zaś - tu mam na myśli siebie - mają zgoła inne obowiązki( nie muszę chyba opisywać jakie )  , zamień się ze mną na 24h , i zobaczysz w ów czas co mam na myśli . Tak więc mówiąc Ci wcześniej o założeniu forum , tudzież wejściu na Twoje forum już istniejące , od górnie zostały przedstawione Tobie , nie tyle warunki , co niedogodności , jakie mogą wyniknąć w  związku z życiem osobistym ,niekiedy ono może kolidować z częstotliwością odpisywania i pojawiania się na forum. Więc powinnaś wykazać się odrobiną dojrzałości ,zrozumienia , jak i cierpliwości , to ma być zabawa, a nie przykry obowiązek . Zaglądać i odpisywać każdy będzie , jak znajdzie czas , chęci , i czuć będzie się wypoczęty . Jak sama zdążyłaś zauważyć i Kotwica nie ma czasu, by brać żywy udział w dyskusjach , nie mówiąc już o sesji .

Offline

 

#6 2009-08-10 10:50:36

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: takie przemyślenia

Adamas, ja nie jestem pozbawionym empatii dzieckiem, które zezłościło się na zepsutą zabawkę.
Xull który chodzi do pracy odpisywał akurat najczęściej przez ten ostatni miesiąc, więc w sumie tylko on w moim mniemaniu może mieć do mnie pretensje o to, że straciłam ochotę na cokolwiek.

adamas napisał:

Zaglądać i odpisywać każdy będzie , jak znajdzie czas , chęci , i czuć będzie się wypoczęty

W pełni się zgadzam. To ma być zabawa. Jak będę spełniać te warunki to z pewnością coś napiszę.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolfquest.pun.pl www.yaoisecondlife.pun.pl www.swiatmargo.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl