Alethea

...kryształowa wyspa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-07-02 09:20:07

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Pytanie pierwsze

To za czyją sesję się weźmiemy?
Mi się podobała ta z wampirami i statkiem

Offline

 

#2 2009-07-02 16:44:18

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Po pierwsze, trzeba będzie zmobilizować mirthę, walglarna i.. mistrza gry do rejestracji XD

Po drugie, trzeba by dookreślić tworzenie kart postaci. Ja to widzę tak, żeby wkleić na początek posta "awatara" konkretnej postaci, potem informacje z karty, na koniec coś na kształt profilu z mmorpgów - znaczy twórczość własna, historia względnie takie tam siteksy ;]

Po trzecie, wolałabym pierwszą sesję z Sulwen (tą z zagadką Barda), albo ostatnią z grobowcem - w sumie tą ostatnią chyba najlepiej pamiętamy

Offline

 

#3 2009-07-02 17:36:58

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Nieźle się rozpędziłaś..
Myślę że avki to se każdy ustawi adekwatnie żadnych: kart, cyferek, historii, opisów, ect.
Sama przygoda takie opowiadanie tylko że z kilkoma narracjami każdy prowadzi narrację swej postaci MG czy też M***** G**** jak kto woli ;P prowadzi narrację reszty świata a opisy postaci wynikną same itd.

Offline

 

#4 2009-07-03 10:44:02

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Byki tak mają

Co do awatarów i kart postaci.. cóż, jeśli chodzi o jedną sesję, to rzeczywiście wsio ryba czy ten opis jest wnikliwy czy też w ogóle go nie ma. Jednakże, jeśli mielibyśmy bawić się dalej - a jak zacznie się rok akademicki (przynajmniej dla mnie XD) byłaby to na prawdę fajna sprawa - to już nie koniecznie Sulwen czy Kasia ale będzie grać, ale... kto inny? Moze właśnie na forum poprowadzimy urwaną sesję z wyprawą do Tagar? Oczywiście zmieni się jej wymiar, ale myślę, że będzie to ciekawe doświadczenie.

Wracając do meritum sprawy - sesja z martwiakami wydaje mi się najlepsza, choć wiem, że Mirta poczuje się stratna z tego tytułu

Offline

 

#5 2009-07-04 09:50:35

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Do kwesti innych sesji tj wyprawy do tagar to nie wiem..
MG już wcześniej wspominałem że malauki można potraktować eksperymentalnie i na forum je kręcić równolegle do tego co w realu kręcimy. Oczywiście wymagało by to od MG przygotowania do zgoła odmiennego systemu prowadzenia sesji...

Offline

 

#6 2009-07-05 08:32:20

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

No to już wiem ,że tak czy siak zostałam wykluczona , nie brałam udziału w sesji z martwiakami z wiadomych względów , a z tego co zdążyłam zauważyć właśnie tę zamierzacie tu przeprowadzić ,więc moja obecność przynajmniej na razie jest i tak  zbyteczna

Offline

 

#7 2009-07-06 16:07:36

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Mirta weź parę głębokich wdechów i przeczytaj jeszcze raz uważnie. Nie wiem czy pamiętasz, ale właśnie przerwana wyprawa do Tagar zawierała w liście bohaterów Mirtę, a i malauki miały być z Twoim udziałem... Zatem przestań tu wypisywać, że jesteś zbyteczna, bo dopiero ustalamy co będziemy odgrywać.

Jeśli mielibyśmy tu prowadzić czterorękich to trzeba by wspólnie ustalić jakieś zasady... może wtedy pominiemy mechanikę rzutową a spróbujemy zwykłego standardowego storyliningu.

Offline

 

#8 2009-07-08 08:06:57

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

nie wiem pierw chciałem sprawdzić jak wyjdzie storylining w sesji po sesji

Gdzie zgłaszać bierzące obiekcje co do bogów

Co do nowych graczy to forum może pozostać otwarte nadaj nam jakąś rangę i wydziel część forum tylko i wyłącznie dla tej rangi udostępnioną. Tak jak w man była sala rady krulewskiej o ile pamiętasz.

Po za tym nie śpiesz się tak z zamykaniem postów.

i co tu jeszcze a i jak tam termin

Offline

 

#9 2009-07-08 10:40:11

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Cóż, storylining chciałam przetestować w sesji rekreacyjnej która aktualnie wisi na moim pierwszym poście

Obiekcje do bogów *drapie się po głowie* mozna założyć temat - obiekcje do bogów, tak, żeby ten z kartami był czysty.

Zamknęłam temat przypadkiem przepraszam. Moim zdaniem powinien być zamknięty dla nowych, bo i po co ktoś nowy, chyba, że z czyjegoś polecenia tu trafi. Brakuje jeszcze trzech zdań w tej kwestii, na razie pozostawiam zamkniętą rejestrację.

jaki termin?

Offline

 

#10 2009-07-10 10:55:52

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

ubezpieczonko i jak finalizujemy zakup to apropos terminu

Offline

 

#11 2009-07-10 12:34:01

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

nie sądzisz, że na tematy nie związane z grą lepszy byłby kontakt poczta/Privet message?

BTW, mam do was pytanie jako tako - jak sobie wyobrażacie jakiekolwiek funkcjonowanie forum? Z całym szacunkiem, ani Mirta, ani MG najwyraźniej nie mają ochoty jakoś tego współtworzyć, zatem jakie plany i pomysły wiązane są z sesjami w tym miejscu? czy jakiekolwiek są? A może się mylę, wszyscy chcą tylko ja jestem taka jedna nadpobudliwa? hmm?

Offline

 

#12 2009-07-31 08:00:43

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

Proponuję dorzucić ten temat do stosu chyba już wygasł mu termin przydatności do sporzycia

Offline

 

#13 2009-07-31 08:36:12

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

niekoniecznie. Bo przecież pytanie jest wciąż aktualne, a osoby które zapytałam wciaż się nie wypowiedziały ;]

Offline

 

#14 2009-07-31 09:24:04

Xull

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pytanie pierwsze

OK twoje 4um twoja wola

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumofmaster.pun.pl www.yaoisecondlife.pun.pl www.1gbteam.pun.pl www.channeldisney.pun.pl www.grachaotic.pun.pl