Alethea

...kryształowa wyspa


#1 2009-07-30 08:20:54

Kath

Użytkownik

Punktów :   

wieczorek zapoznawczy

Ponieważ rejestracja została otworzona dla nowych użytkowników otworzyłam ten temat dla wszystkich (starych i nowych) abyśmy mogli się przedstawić i skrobnąć kilka słów o sobie.

Offline

 

#2 2009-07-30 14:26:23

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: wieczorek zapoznawczy

o_O ...


A więc dobrze wszem i wobec przy wtórze werblów ,czy czegos tam jeszcze przedstawia się 
Adámas Bara`a Ayanûz ,  tudzież Mirta .Koniec prezentacji :-P .Jak coś mi się przypomni to dopiszę o!

Offline

 

#3 2009-07-30 18:04:02

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: wieczorek zapoznawczy

...

No to teraz ja tchórze

Jestem nadpobudliwą dziewczyną, która założyła to forum bo myślała, że będzie fajnie :] powiem więcej - w dalszym ciągu mam taką nadzieję XD

Jeśli wstydzicie się coś powiedzieć coś o sobie to zabawmy się w grę w komentarze. Polega ona na tym, ze piszemy jedno zdanie o osobie która wypowiedziała się przed nami *zaciera rączki* pozwólcie, że zacznę

Adamas choć nie wygląda jest duszą niziołkiem magiem złodziejem i sądzę, że bez względu na to czy wcieli się w dwumetrową olbrzymkę, czy w elfkę, czy olgriona barbariana, to zawsze w środku gdzieś tam bedzie taki właśnie niziołek ;]

Offline

 

#4 2009-07-30 18:20:50

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: wieczorek zapoznawczy

ooo tak to prawda , nie da się tego ukryć , mam duszę skąpca , ale przez to  na mojej łasce i nie łasce , gdy udzielam pożyczek jest reszta drużyny *złowieszczy śmiech*


Kath , pierwsza i najlepsza kapłanka bogini ognia xD z jaką miałam okazję zagrać w jednej drużynie .Jako że była to Twoja pierwsza postać , to najlepiej zapadła mi w pamięć .Sólwen (Sulven nigdy nie wiem jak to zapisywałaś ;p) - o w tą postać tchnęłaś cząstkę samej siebie , i nie da się tego nie zauważyć ;p.Trochę naiwna , ;p nadpobudliwa a i owszem, niekiedy nawet bojaźliwa .Jednakże gdy chce postawić na swoim to i pazurki pokazać potrafi .

Offline

 

#5 2009-07-30 19:05:09

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: wieczorek zapoznawczy

O zgrozo.. przecież się z nią potem spotkałaś.. Pamiętasz kobietę bez oka, z magiczną ręką owiniętą bandażami? Tak.. Xull w imię mojej boginii dał mi nadwrażliwość na ogień *tutaj przerwa na demoniczny śmiech zła i mroku* I Sulwen - po elfickiemu dziewczyna wiatru.. echu ech...

Parę innych słów o Adamas? Jeśli chodzi o mmrpg to preferuje przezroczyste czerwone sukienki XD

Offline

 

#6 2009-07-30 20:16:14

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: wieczorek zapoznawczy

O tak pamiętam panienkę bez oka xD ktra potem została zgwałcona -podstępem hahahaha .


No co do sukienek to taki drobny i nie istotny szczegół ^^

Kath ! zza monitora jest odważniejsza niźli Twarzą w twarz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.wsmsux.pun.pl www.thcbro.pun.pl www.bfb.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl