Alethea

...kryształowa wyspa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2009-07-30 20:34:39

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

I za to kocham KC , że nie jest szablonowe , że nie musimy grać w miejscach cywilizowanych , jest nutka dziczy w tym wszystkim, i ma to swój urok ....

Offline

 

#17 2009-07-30 20:47:14

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

tja? Miłości jakoś nie starcza ostatnimi czasy ;]

Offline

 

#18 2009-07-30 20:56:43

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

Bo teraz tą miłość przelałam na kogoś zgoła innego

Offline

 

#19 2009-07-30 20:57:18

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

Zważ... od czasu opisu pana Szyndlera minęło u nas jakieś.. 123 lata? hmm.. dobrze pamiętam? A nie.. troszku więcej ;] nawet w średniowieczu następowały w okresie wieku znaczące zmiany. Ba... władcy, podejście do podwładnych - dalej geografia, społeczne relacje.. rany.. to powinno się modyfikować. Jeśli chcemy grać w naiwne odczytywanie podręcznika (czyt. Orkus Wielki wielkości Europy i kurcze tyle miast co palców dwóch rąk) to ja dziękuję za takie coś. Szczególnie, że świat, skoro jesteśmy już tak s k r u p u l a t n i nie może stać w miejscu. Czy może?

Offline

 

#20 2009-07-31 07:57:20

Adamas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

No w końcu coś sensownego ^^

Offline

 

#21 2009-07-31 08:39:00

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

którą ja rozkręcam

tja... chyba podmiot domyślny by tu wystarczył ;]

Pamiętam tak oczywiście, że pamiętam. Choć i tak wiem swoje A do druidów możesz mnie podać, nie ma problemu ;]

Offline

 

#22 2009-07-31 09:52:13

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

achm.. *otwiera tomik poezji Asnyka i stara się znaleźć coś do czytania pomiędzy jednym wierszem a drugim XD*


No dobrze, zgodzę się na skalę, tylko bardzo proszę, żeby ktoś to ładnie i gustownie DORYSOWAŁ do mapki żeby na każdej sesji nie padało to samo nieznośne pytanie - ee.. a ile to się szło ten centymetr?

Offline

 

#23 2009-08-02 11:52:31

Kath

Użytkownik

Punktów :   

Re: Galeria

jak zawsze, nie wiem czemu się tu dziwić ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thcbro.pun.pl www.bfb.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl www.garadera.pun.pl www.wsmsux.pun.pl